مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گلستان با گلایه از تخصیص بودجه بسیار کم برای اردو‌های راهیان نور استان‌ها گفت: درحالیکه سرانه اعزام هر نفر به این اردو‌ها یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است، به استان گلستان ۱۰ میلیون تومان اختصاص داده اند.

بودجه ۱۰ میلیون تومانی راهیان نور برای گلستان! / اما و اگرهای یک سفر معنوی اندرخم اعتبارات

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، ابوالفضل نقیبی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گلستان با اشاره به برگزاری دوباره اردو‌های راهیان نور از عدم تخصیص بودجه کافی برای برگزاری این اردو‌ها از سوی دانشگاه پیام نور گلایه کرد.

نقیبی گفت: از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برای استان گلستان ۱۰ میلیون تومان بودجه برگزاری اردو‌های راهیان نور درنظر گرفته شده که با احتساب سرانه هر نفر یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، کمتر از ۱۰ نفر از استان ما می‌توانند در این اردو شرکت کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گلستان ادامه داد: مدتی است که پیگیر برگزاری اردوی راهیان نور هستیم و دانشجویان زیادی برای شرکت در این اردو اعلام آمادگی کرده اند، چه پاسخی باید به آنان بدهیم.

نقیبی تصریح کرد: با این سیاست گذاری سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام می‌کنم که اردوی راهیان نور امسال بدون حضور دانشجویان پیام نور خواهد بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار