عضو شورای اسلامی شهر گرگان از کاهش بودجه شهرداری گرگان در سال ۱۴۰۱ خبرداد و گفت: این رقم به هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

پیش بینی بودجه ۱۵۰۰ میلیاردی شهرداری گرگان در ۱۴۰۱

به گزارش گلستان ۲۴؛ ناصر گرزین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری گرگان حدود یک ماه بررسی و چندین جلسه برای بحث درباره آن صرف شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: بودجه ۱۴۰۱ شهرداری گرگان به هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان کاهش یافته که امروز (دوشنبه) در صحن رأی‌گیری و مصوب خواهد شد.

وی گفت: در بودجه سال آینده بیش از ۶۲۵ میلیارد تومان بودجه جاری، ۸۵۴ میلیارد تومان عمرانی و ۲۰ میلیارد تومان تملک دارایی است.

گرزین ادامه داد: بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ۱۵۰ درصد افزایش یافته و به مبلغ ۴۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است و بخش اعظمی از آن مختص برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان بیان کرد: بودجه سازمان آتش نشانی ۱۵ میلیارد تومان است که به دلیل خرید تجهیزات و لوازم آتش نشانی و احداث ایستگاه شماره هشت رشد ۳۰۰ درصدی داشته است.

وی اضافه کرد: بودجه سازمان سیما و منظر شهری هم ۶۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان که با توجه به عدد ۳۳ میلیارد تومان در سال بودجه جاری ۹۰ درصد افزایش داشته است.

گرزین ادامه داد: بودجه سازمان حمل و نقل شهری ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که ۵۰ درصد افزایش اتفاق افتاده است.

طبق گفته عضو شورای شهر گرگان امروز جلسه نهایی برای بررسی بودجه در صحن شورای شهر برگزار شده و رأی گیری خواهد شد.

به گفته وی بودجه سال جاری تاکنون در بخش نقدینگی ۴۰۰ میلیارد تومان بوده که بیش از انتظار تحقق یافته است و در بخش‌های دیگر تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار