دبیر جامعه اسلامی کارگران:

چورلی گفت: با اقدامات دولت، استاندار گلستان و مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان، مشکلات کارگران استان در حال مرتفع شدن است.

مشکلات کارگران گلستان مرتفع می شود/ ورود استاندار گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما؛ چورلی دبیر جامعه اسلامی کارگران استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما؛ گفت: خوشبختانه با بصیرت کارگران استان، در استان گلستان تجمعاتی از سوی این قشر نداشتیم.

وی افزود:موضاعاتی که مطرح است؛  بیشتر بحث حقوق کارگران بود که به لطف خدا در دولت کریمه شاهد افزایش بیش از ۵۷ درصدی بودیم تا به واسطه آن ، بخشی از مشکلات انها برطرف شود.

چورلی ادامه داد: مشکلاتی هم در حوزه بیمه کارگران ساختمانی بود که با تلاش و همکاری مدیرکل فعلی و با جلسات متعدد، این مشکلات نیز در حال مرتفع شدن است.

دبیر جامعه اسلامی کارگران استان گلستان اظهار داشت: با پیگیریهای استاندار گلستان نیز، در این راستا اقدامات و برنامه های مثمرثمری در کارگروه های مربوطه ارائه شده است.
وی گفت: همچنین در حوزه مسکن کارگران نیز موضوعاتی و بحث هایی مطرح بود که استاندار گلستان قول مساعد جهت مساعدت داد و قرار است در این راستا کارگروه هایی تشکیل شود.

وی در پایان گفت: قشر کارگری در همه صحنه های مهم نظام و انقلاب در صف اول بودند؛ لذا می طلبد برای رفع مشکلات آنها، از هیچ تلاشی دریغ نشود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار