فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از آزادی جوان ۲۴ ساله از چنگال گروگانگیران و دستگیری ۵ نفر آدم ربا در شهرستان زاهدان خبر داد.

جوان 24 ساله گلستانی از چنگال آدم ربایان رهایی یافت

به گزارش گلستان۲۴؛ سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت:در پی ربایش جوانی ۲۴ ساله در روستای "فاضل آباد" از توابع شهرستان "گرگان" استان گلستان و انتقال وی به شهرستان زاهدان بلافاصله تیم‌هایی از پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد دهم آذرماه سال گذشته عده‌ای با تماس تلفنی و معرفی خود به عنوان آشنایان پدر این جوان، به بهانه دیدار، او را به بیرون از منزل کشانده و با یک دستگاه سواری سمند اقدام به ربایش وی کردند.

سردار قنبری با بیان اینکه گروگانگیری به دلیل اختلافات مالی قبلی صورت گرفته و آدم ربایان طی تماس با خانواده این جوان مبلغ یک میلیارد تومان مطالبه کردند گفت: مأموران زبده پلیس آگاهی با استفاده از شیوه و شگرد‌های پلیسی توانستند هویت و محل اختفای آدم ربایان را در روستای "سُرنایی" شهرستان زاهدان شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با شناسایی محل اختفای گروگانگیران مأموران پلیس بلافاصله وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۵ نفر از آن‌ها را دستگیر کردند.

سردار قنبری ابراز داشت: باتوجه با شناسایی و دستگیری تعدادی از گروگانگیران، سایر آدم ربایان عرصه را برخود تنگ دیده و روز گذشته ربوده شده را رها کردند که توسط عوامل انتظامی صحیح و سالم تحویل خانواده اش شد.

وی خاطر نشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر عاملان این پرونده آدم ربایی با توجه به سرنخ‌های بدست آمده ادامه دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار