طی مراسمی مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان برگزار شد.

تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان صمت گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان پیش از ظهر امروز با حضور معاون وزیر صمت، استاندار گلستان و جمعی از مسؤولان در سالن همایش جامعه‌المصطفی گرگان برگزار شد.
در این مراسم از زحمات «حسینقلو قوانلو» رئیس سابق سازمان صمت گلستان تقدیر و قدردانی و «حسین طلوعیان» به‌عنوان رئیس جدید سازمان صمت گلستان معرفی شد.
رئیس سابق سازمان صمت گلستان در این مراسم اظهار کرد: بنده به عنوان خادم کوچک سعی کردم کاری که وظیفه‌ام است را برای مردم گلستان انجام دهم.
حسینقلی قوانلو بیان کرد: هر کاری که در توان و فکر ما بوده در مدت مسؤولیتم در گلستان انجام دادم و معمولاً مدیران دولتی هر پنج سال جابه‌جا می‌شوند که بنده نیز از این قاعده مستثنا نبودم.
وی با بیان اینکه موفق شدیم جایگاه صنعت، معدن و تجارت گلستان را از جایگاه 25 به جایگاه 21 برسانیم، افزود: خوشبختانه امروز صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از لحاظ تولید ناخالص داخلی در بین 31 استان در جایگاه هجدهم قرار گرفته است.


*رشد 2 برابر ارزش افزوده بخش صنعت، معدن و تجارت گلستان
رئیس سابق سازمان صمت گلستان تصریح کرد: اگر آمار تأثیر ارزش افزوده بخش صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در سال 1391 تنها نیم درصد کشور بود که این میزان در سال 1397 رشد دو برابری داشت و به یک درصد رسید.
قوانلو با بیان اینکه ارزش افزوده صنعت، معدن و تجارت استان را به یک درصد و تولید ناخالص داخلی را به 11 درصد رساندیم، گفت: به استاندار سابق گلستان وعده داده بودیم که تا پایان دولت تدبیر و امید ارزش افزوده صنعت و تولید نالخص داخلی را ارتقاء دهیم که با این جابه‌جایی صورت گرفته امیدوارم رئیس جدید سازمان صمت این مهم را عملی کنند.
وی ابراز امیدواری کرد؛ بخش صنعت، معدن و تجارت استان گلستان جزو 15 استان نخست کشور باشد و خاطرنشان کرد: در شرایط بحرانی تحریم توانستیم به بازار کمک کنیم که جای دارد از اتاق اصناف تشکر کنم.
رئیس سابق سازمان صمت گلستان با بیان اینکه با اقدامات انجام شده صنعت استان گلستان در ریل توسعه قرار گرفته است، یادآور شد: رئیس جدید سازمان صمت گلستان در این بخش سابقه دیرینه‌ای دارد و به طور قطع با حضور ایشان توسعه استان گلستان سرعت می‌گیرد.
گفتنی است؛ «حسینقلی قوانلو» به عنوان رئیس جدید سازمان صمت استان مازندران منصوب شد.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار