اقتصاد نیوز: پیش فروش ایران خودرو در روزهای آغازین دی‌ماه، با هفت محصول به دنبال جذب مشتریان مختلف است. در نخستین روز از این شرایط، خودروهای دنا پلاس و پژو ۴۰۵ SLX در اختیار متقاضیان قرار گرفتند. در روز دوم، علاقمندان به پژو ۲۰۶ تیپ ۲ قادر خواهند بود تا خودرو مطلوب خود را با موعد تحویل آذر ۹۹، پیش خرید نمایند. مطابق اعلام شرکت ایران خودرو، در صورت اعلام شرکت و تمایل مشتری، موعد تحویل خودرو قابل تمدید خواهد بود.

آغاز پیش فروش پژو ۲۰۶ +شرایط

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خودروبانک؛ پژو 206 تیپ 2 هاچ‌بکی فرانسوی و سالخورده است که از ابتدای دهه هشتاد، وارد بازار خودرو کشور شد. این هاچ‌بک دوست داشتنی فرانسوی، که اکنون به سرنوشت پراید و پژو 405 مبتلا شده، یکی از پرفروش ترین محصولات بازار و پولسازترین تولیدات ایران خودروست.

در طی سال‌های گذشته، به خصوص از ابتدای دهه نود، خودروهای ایرانی دچار سیر نزولی در کیفیت شدند و سهم پژو 206 تیپ 2 از این تنزل، قابل توجه بود. در دو سال گذشته و با بازگشت تحریم‌های خودروسازی، ایران خودرو مجددا دست روی پژو 206 تیپ 2 گذاشته و با حذف برخی آپشن‌ها نظیر سنسور دنده عقب، سعی در مقرون به صرفه سازی تولید این هاچ‌بک دارد. این موارد در بخشنامه فروش پژو 206 تیپ 2 ذکر شده‌اند. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 3 دی را مشاهده نمایید:
 

11-4

 

ارسال نظر

آخرین اخبار