شهرداران استان گلستان در سفری دو روزه به شهرهای استان یزد از تجربیات شهرهای استان گردشگرپذیر یزد بهره گرفتند.

ارتقای همکاری شهرداران یزد و گلستان جهت توسعه گردشگری

به گزارش گلستان ۲۴؛ «طیبه خلیلی» مدیر کل امور شهری و شوراهای استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در این باره گفت: گردشگری استان یزد در کشور و در عرصه جهانی فعالیت‌های قابل توجه و خوبی انجام داده و این در حالی است که اقتصاد امروز جهان حول محور گردشگری می‌چرخد لذا بر همین اساس و به منظور کسب تجربیات با هماهنگی استانداری یزد، این سفر برای شهرداران استان گلستان برنامه‌ریزی شد .

وی ادامه داد: بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شهرستان‌های یزد و آشنا شدن با اقدامات شهرداران شهرهای استان در ایجاد درآمد پایدار به ویژه در مقوله گردشگری از جمله برنامه‌های این سفر بود و انصافاً اتفاقات بسیار خوبی در بحث مدیریت شهری شهرهای استان یزد افتاده است.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان ادامه داد: در این سفر تفاهم‌نامه‌ای نیز بین شهرداری بافق با شهرداران استان گلستان در راستای مسائل سرمایه‌گذاری و تشکیل کارگروه‌های مشورتی امضا و همچنین مقرر شد در حوزه سازمان همیاری شهرداری‌های دو استان گلستان و یزد در بحث سرمایه‌گذاری، تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شود. 

خلیلی در پایان نیز ابراز امیدواری کرد که با بهره‌برداری از تجربیات این سفر به استان یزد، خبرهای خوشی برای مردم استان گلستان رقم بخورد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار