مسوولان ادارات مختلف گنبدکاووس صبح روز شنبه در نخستین روز از ایام الله دهه فجر با حضور در مزار شهدای گمنام در محل دانشگاه دولتی این شهرستان، برای تداوم راه آنان و تحقق اهداف نظام اسلامی، میثاق مجدد با شهدا بستند.

دهه فجر در گنبدکاووس با میثاق مسوولان با شهدا آغاز شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ در این آیین که روز شنبه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه سایر مدیران گنبدکاووس برگزار شد، مسئولان و کارگزاران نظام در این شهرستان به ساحت مقدس شهدا ادای احترام کردند و با قرائت فاتحه و غبارروبی مزار آنان و نثار گل، یاد و خاطره شهدای انقلاب بویژه شهدای هشت دفاع مقدس را گرامی داشتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس در این مراسم یکی از مولفه‌های قدرت را داشتن روحیه ایثار و شهادت دانست و گفت: خداوند این روحیه را به بهترین افراد عنایت کرده است.

حجت‌الاسلام رضا دیلمی افزود: شهدا به مانند آیه‌های قرآن مقدس‌ هستند و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون از خودگذشتگی شهدا و پیروی از گفتمان ولایت مطلقه فقیه هستیم.

وی با اشاره به اینکه ولایت مطلقه فقیه به ملت ایران آموخت در برابر استکبار جهانی باید ایستاد، گفت: امسال ایام الله دهه فجر را در حالی آغاز کردیم که سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان الگوی ایثار و شهادت را در بین خود نداریم و در کنار مزار شهدای گمنام عهد و پیمان می‌بندیم که ادامه دهنده راه این شهدای والا مقام باشیم.

به گزارش ایرنا، بیش از ۶۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به مناسبت دهه فجر در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس اجرا می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار