پیشکسوت استقلال معتقد است که آبی‌پوشان نشان دادند که توانایی انجام هر کاری را دارند و مطمئناً اگر با همین سیستم، لیگ را ادامه دهند، سریعتر از آنچه هواداران فکر می‌کنند، این تیم می‌تواند به صدر جدول برسد به شرط آنکه دوباره اتفاقاتی رخ ندهد که باعث شود استقلال از مسیر اصلی‌اش دور شود.

استقلال نشان داد توانایی انجام هر کاری را دارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمدرضا شکورزاده در خصوص پیروزی پر گل تیم فوتبال استقلال برابر الریان قطر اظهار داشت: فکر می‌کنم همه مردم ایران از این برد خوشحال هستند. تیم استقلال توانست یک بازی بی‌نقص را ارائه کند. آنها در تمام خطوط عملکرد قابل قبولی داشتند؛ در خط حمله مهاجمانشان پنج گل به ثمر رساندند، در خط هافبک، بازی‌سازی به خوبی انجام شد، در خط دفاع مدافعان به خوبی اجازه نفوذ به بازیکنان تکنیکی الریان را ندادند و در درون دروازه هم حسینی همانند دیدار برابر الکویت، یک نمایش فوق‌العاده از خود به جای گذاشت.

وی ادامه داد: فرهاد مجیدی نشان داد که از تجربه خوبی برخوردار است، به طور حتم او از عملکردی که استراماچونی در نیم فصل اول داشت، به خوبی استفاده کرده و توانست در این دو دیدار، بهترین نکات فنی را به بازیکنان یادآوری کرده تا بتوانند به یک برد پر گل دیگر دست پیدا کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: خوشبین‌ترین افراد هم فکر نمی‌کردند استقلال بتواند الریان را با ۵ گل شکست داده و به مرحله گروهی لیگ صعود کند. آبی‌پوشان نشان دادند که توانایی انجام هر کاری را دارند و مطمئناً اگر با همین سیستم، لیگ را ادامه دهند، سریعتر از آنچه هواداران فکر می‌کنند، این تیم می‌تواند به صدر جدول برسد به شرط آنکه دوباره اتفاقاتی رخ ندهد که باعث شود استقلال از مسیر اصلی‌اش دور شود.

شکورزاده تصریح کرد: آبی‌پوشان باید این دو برد شیرین را به فراموشی بسپارند، آنها از روز شنبه وارد فاز جدیدی از زندگی فوتبالی خود خواهند شد و دوباره به لیگ برتر بازمی‌گردند بنابراین باید تنها تمرکز خود را بر روی این دیدارها گذاشته که بتوانند بازی به بازی، امتیازات لازم را کسب کرده و خود را به صدر جدول برسانند.

وی بیان کرد: آبی‌پوشان روز شنبه باید برابر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان به میدان بروند، شاید به ظاهر این تیم حریف سرسختی برای استقلال نباشد اما مطمئناً آنها به تهران می‌آیند و دوست ندارند دست خالی برگردند بنابراین به دنبال گرفتن امتیاز هستند و استقلال باید برابر این تیم بسیار هوشیارانه بازی کرده تا با پیروزی در این دیدار، خود را آماده دیدار سنتی‌اش برابر پرسپولیس کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد: دربی به مراتب برای هواداران حساس‌تر از بازی با الریان خواهد بود. طرفداران استقلال که دو ماه تمام عذاب زیادی کشیدند و هر روز اخبار ناخوشایندی به گوششان می‌رسید، حالا انتظار دارند در دربی به برد دست پیدا و آنها را شاد کنند بنابراین مجیدی و همکارانش پس از پایان بازی برابر نفت، باید تمام تمرکز خود را برای موفقیت در دربی بگذارند.

/افکارنیوز

ارسال نظر

آخرین اخبار