سرمربی پرسپولیس نیز قلم قرمز خود را روی اسم آنتونی استوکس مهاجم بی انضباط این تیم کشیده است تا مهاجم ایرلندی پرحاشیه سرخ ها پس از حضور کوتاه مدت در این تیم شانسی برای ماندن نداشته باشد.

اولویت خارجی‌های یحیی و پرسپولیس مشخص شدند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از برنا، سرخ ها قصد تمدید قرارداد با بشار رسن را دارند و حاضر هستند قرارداد ارزی او را افزایش دهند تا هافبک تیم ملی عراق را به تمدید قرارداد ترغیب کنند. بوژیدار رادشوویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس نیز قرارداد خود را برای سه فصل دیگر با این باشگاه بطور قطع تمدید کرد تا خیال این تیم را در نبود علیرضا بیرانوند بابت ترانسفر به آنتورب بلژیک راحت کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز قلم قرمز خود را روی اسم آنتونی استوکس مهاجم بی انضباط این تیم کشیده است تا مهاجم ایرلندی پرحاشیه سرخ ها پس از حضور کوتاه مدت در این تیم شانسی برای ماندن نداشته باشد.

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوست با وجود عدم گلزنی برای سرخ ها باعث رضایت نسبی کادر فنی این تیم شده بود. با این حال تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث شد تا به کشور خود بازگردد.

احتمال ادامه همکاری اوساگونا با پرسپولیس به ترانسفر احتمالی برخی بازیکنان این تیم نظیر علی علیپور نیز مربوط است. در صورتیکه سرخ ها بازیکنی را در خط حمله خود نتوانند به خدمت بگیرند شانس اوساگونا برای ماندن در این تیم زنده می شود در غیر اینصورت جایی در لیست بازیکنان فصل آینده یحیی گل محمدی نخواهد داشت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار