شهردار گرگان گفت: بازار موزه گرگان که یکی از بزرگترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری در این شهر است با سرمایه ۲۵۰ میلیاردتومانی ساخته می‌شود.

بازار موزه گرگان با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی ساخته می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ عبدالرضا دادبود در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهارداشت: بازار موزه گرگان، بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری شهر گرگان است که ساخت آن به 250 میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی این پروژه گفت: سرمایه‌گذار با جدیت مشغول کار است و با توجه به نقشه‌هایی که به تازگی تأیید شده و به دستش رسیده، در حال فعالیت است. ضمن اینکه قرار شده نیروهای انسانی موردنیاز در دو تا سه شیفت فعالیت کنند تا پروژه زودتر به نتیجه برسد.

شهردار گرگان افزود: آورده شهرداری در این پروژه، زمین و مجوزهای لازم است و سرمایه‌گذار نیز ساخت و تجهیز آن را برعهده دارد.

وی ادامه داد: این بازار شامل 5 بازار تاریخی و بزرگ کشور از جمله اصفهان و تبریز است که در مرکز آن بازار گرگان و ترکمن واقع شده است. علاوه براین بزرگترین آبنماهای کشور، مجتمع‌های اقامتی، تجاری و تفریحی نیز در این پروژه پیش بینی شده است.

شهردار گرگان گفت: هنوز زمین به طور کامل در اختیار سرمایه‌گذار قرار نگرفته و قرار است پارکینگ اتوبوسرانی گرگان به مکان دیگری جابه‌جا شود تا زمین در اختیار سرمایه‌گذار قرار بگیرد و کارها با سرعت جلو برود.

وی درباره برخی اظهارنظرها پیرامون توقف پروژه بیان داشت: در قرارداد با سرمایه‌گذار تهیه نقشه‌های اجرایی و محاسباتی و موارد مربوط به پروژه دیده شده و جزئی از قرارداد است. در خیلی از قراردادها، نقشه‌ها طراحی شده، بعد کار را شروع می‌کنند اما توافق ما با سرمایه‌گذار به گونه دیگری بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار