مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر‌ در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده نارنجستان، ترافیک سنگین و در محورهای چالوس و فیروزکوه‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، ترافیک روان است.

ترافیک سنگین و محدودیت ترافیکی در ‌هراز/ 5 جاده مسدود است

به گزارش گلستان ۲۴؛ ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: در حال حاضر‌ ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده نارنجستان سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

‌وی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه ساوه - تهران حدفاصل دهشاد تا بهمن آباد نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا اظهار‌ کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

*‌ ثبت کمترین تردد جاده‌ای بین ساعات 4 تا 5 صبح

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: بر اساس اطلاعات‌ سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد ‌2256 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.2 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

وی اضافه کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته در‌ آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج‌ و آزادراه کرج -قزوین‌ بیشترین تردد ثبت شد.

* اعمال محدودیت ترافیکی در جاده هراز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود‌: در محور هراز مقطع رودهن-پلور در محدوده شهر آبعلی تا 20 شهریور 99، روزهای شنبه از ساعت 12 تا 19، روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 7  تا 19 و روزهای چهارشنبه از ساعت 7 تا 12 هر هفته غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت معیوب‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محرابی‌نیا گفت‌‌: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین‌، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، محور خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان و‌ ‌محور قزوین-همدان در کیلومتر 110‌‌ ‌‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار