مهمترین حوادث گلستان را در این بسته خبری بخوانید.

بسته خبری حوادث در گلستان
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، مهمترین حوادث گلستان را در این بسته خبری بخوانید.
 

کشف بیش از ۶ میلیارد کود و سم قاچاق در گنبد کاووس

 
سرهنگ سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران پلیس آگاهی گنبد کاووس در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا موفق به شناسایی محل نگهداری کود شیمیایی و سموم کشاورزی قاچاق در یک انباری شدند.

او افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نمایندگان جهاد کشاورزی و اداره صمت آن شهرستان در بازرسی از انبار مورد نظر ۲۷ تن و ۴۵۰ کیلو کود شیمیایی و ۲ هزار و ۵۰۰ لیتر سم کشاورزی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش کود و سم‌های کشف شده ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ دادگر با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات و معرفی وی به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: مقابله با قاچاقچیان کالا و مخلان امنیت اقتصادی جامعه همواره از اولویت‌های اصلی پلیس بوده و در این راستا با تمام توان تلاش خواهیم کرد.
 

دستگیری سارق احشام در کمتر از یک ساعت در گنبدکاووس

 
سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت بعنف احشام با خودروی پژو ۴۰۵ در یکی از جاده‌های روستایی حوزه پاسگاه آق آباد گنبدکاووس، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با سرعت عمل و هوشیاری پلیس، خودرو مورد نظر در یکی از محور‌های فرعی مشاهده و طی یک تعقیب و گریز هدفمند پلیسی متوقف شد.

سرهنگ علی فر گفت: در بازرسی از صندوق عقب خودرو مورد نظر یک رأس گوسفند سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: پس از تحویل گوسفند سرقتی به شاکی، متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ علی فر در پایان با اشاره به نزدیکی عید سعید قربان، به دامداران و نگهدارندگان احشام توصیه کرد: عدم توجه به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از احشام و اعتماد بیش از حد به افراد ناشناس زمینه‌ساز بروز سرقت است که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت توجه ویژه به توصیه‌های پلیس داشته باشند و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
 

کشف بیش از ۹ کیلو گرم مواد مخدر در آق قلا

 
سرهنگ اکبر سجادی فرمانده انتظامی آق قلا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی وغافلگیرانه موفق به توقیف موتورسیکلت وی شدند.

سرهنگ سجادی افزود: ماموران در بازرسی از تجهیزات همراه متهم ۹ کیلو و ۳۰۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا گفت: نیروی انتظامی عزم جدی در برخورد با سوداگران مرگ دارد و از شهروندان عزیز نیز انتظار می‌رود در صورت مشاهده مواردی از این دست مراتب را از طریق شماره تماس ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار