مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه شهادت در اوج عبادت توفیقی الهی است اظهار داشت: فاجعه منا ندای حقانیت ایران اسلامی و همچنین لکه ننگی بر دامان رژیم آل صعود است که هیچگاه از خاطره ها پاک نخواهد شد.

شهادت در اوج عبادت توفیقی الهی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری به همراه مدیران کل حج و زیارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با خانواده شهیدان گلدی بای مارامایی و اغول بی بی قورچایی دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا گفت: خون شهدای مظلوم منا در نهایت گریبان گیر آل سعود و اربابان آمریکاییش خواهد شد و سرانجامی جز نابودی در انتظار آنان نیست .
وزیری با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی عنوان کرد: تمام این دستاوردها درگرو مجاهدت شهدا، جانبازان سرافراز، آزادگان صبور و ایثارگران افتخارآفرین به‌دست‌آمده است و اگر ایران اسلامی را بافرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدت و ایستادگی می‌شناسند در پرتو انوار درخشان این ستاره‌های پرفروغ آسمان ایران است.
وی با اشاره به نقش‌آفرینی مردم و خانواده‌های شهدا در انقلاب اسلامی ادامه داد: به لطف خداوند در این کشور ما هر آنچه خیروبرکت، امنیت آرامش داریم به برکت خون شهدا است و شهدا با قطره‌قطره خون خود برای دفاع از اسلام و کشور جنگیدند.
در ادامه این دیدار دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق ارتباط تصویری ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید قربان با خانواده شهید غول بی بی قورچایی دیدار و گفتگو کرد.
وی ادامه داد: همه شهدا جایگاه خاصی دارند اما شهدای منا ویژگی هایی دارند که از بقیه شهدا متمایز می شوند.
صالحی بیان کرد: این شهدا در اوج عبادت به شهادت رسیدند، اگر حج را قله عبادت ببینیم که آیات و روایات نیز اینگونه است این شهدا در لباس احرام و در منا که اوج عبادت و بندگی است به شهادت رسیدند.
لازم به ذکر است در این دیدار تصویری دکتر رشیدیان معاون وزیر و ریاست سازمان حج و زیارت کشور و همچنین حجت الاسلام والمسلمین ارزانی رئیس کانون فرهنگی و هنری مساجد کشور حضور داشتند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار