رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس:

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: عملیات اجرایی احداث ۱۹۶ واحد مسکن روستایی با ۱۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان همزمان آغاز شد.

عملیات اجرایی احداث ۱۹۶ واحد مسکن روستایی آغاز شده است

به گزارش گلستان 24، مرتضی صابری در حاشیه آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری پروژه‌های هفته دولت  اظهار کرد: تعداد ۴۴۸ واحد مسکن روستایی در راستای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و ایجاد حاشیه‌نشینی در شهرهای کوچک با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: در همین هفته نیز تعداد ۶۵۴ پروژه با اعتبار ۴۴ میلیارد تومان و بهره‌مندی یک‌هزار و ۳۲۶ خانوار در شهرستان کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی احداث ۱۹۶ واحد مسکن روستایی با ۱۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز آغاز شد.

وی ادامه داد: در اجرای طرح هادی روستاها نیز، طرح هادی روستای «پشمک پناده» از حوزه بخش مرکزی شهرستان با اعتبار 2 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

صابری با اشاره به طرح مسکن جوانان گفت: در سطح استان گلستان در راستای جهش تولید، عرضه مسکن مورد نیاز جامعه هدف روستایی، کمک به رونق تولید، اشتغال و اقتصاد روستایی، کنترل قیمت زمین و مسکن به ویژه در روستاها و عوامل دیگر طرح مسکن جوانان در ۲۰۰ روستا استان هدف‌گذاری شده که سهم شهرستان گنبدکاووس ۳۲ روستا است.

وی بیان کرد: امید داریم در دولت سیزدهم بتوانیم اتفاقات خوبی را در حوزه مسکن و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی رقم بزنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار