مدیرکل کمیته امداد گلستان:

مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: عملیات اجرایی ساخت ۳۰۳ واحد مسکن محرومان شهرستان مراوه‌تپه نیز امروز با همراهی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شد.

عملیات اجرایی ساخت ۳۰۳ واحد مسکن محرومان مراوه‌تپه آغاز شد

به گزارش خبرنگار گلستان 24، عیسی بابایی روز چهارشنبه درحاشیه افتتاح مسکن مددجویان روستایی که با حضور قائم مقام و مدیرکل دفتر تامین مسکن کمیته امداد کشور و شماری از مسوولان استانی به‌صورت متمرکز در شهر گلیداغ از توابع شهرستان مرزی مراوه‌تپه در منتهی الیه شمال شرق این استان به بهره‌برداریر رسید ، اظهار کرد: برای عملیات اجرایی این پروژه‌ها در مجموع ۵۶۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: بخشی از پروژه‌های افتتاحی امروز شامل ۵۵۰ واحد احداثی در قالب طرح مسکن محرومان و ۵۰ واحد احداثی دیگر در قالب طرح مسکن ایتام استان گلستان است.

وی اضافه کرد: احداث ۷۹۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام و نیز لوله کشی گاز منازل هزار و ۱۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گلستان از دیگر پروژه‌های افتتاحی امروز است.

بابایی ادامه داد: از مجموع ۵۶۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده برای عملیات اجرایی این پروژه‌ها، ۲۷۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال آن به صورت کمک بلاعوض و ۲۹۵ میلیارد ریال آن نیز در قالب تسهیلات قرض الحسنه بانکی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد گلستان همچنین گفت که عملیات اجرایی ساخت ۳۰۳ واحد مسکن محرومان شهرستان مراوه‌تپه نیز امروز با همراهی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شد.

وی افزود: برای ساخت هر واحد مسکونی مبلغ یک میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض از سوی این ۲ نهاد پرداخت می‌شود.

بابایی اضافه کرد: دیشب ۶ مهر به‌مناسبت چهل و یکمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس و باحضور قائم مقام کمیته امداد کشور مراسم افتتاح متمرکز ۴۱ مرکز نیکوکاری گلستان در شهرستان کردکوی برگزار شد و قرار است عصر امروز نیز در مراسمی که در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار خواهد شد، ۴۰ هزار سبدکالا بین نیازمندان استان توزیع شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار