معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: محور علی آباد- گرگان با ثبت بیش از ۷۶ هزار تردد روزانه بیشترین تردد استان را داشته است.

محور علی آباد-گرگان با ثبت ۷۶ هزار تردد جز پر ترددترین محورگلستان

به گزارش گلستان 24، یوسف مرگان با اشاره به ثبت بیش از ۷۶ هزار تردد در محور علی آباد- گرگان، اظهار کرد: بر اساس آمار بیشترین ترددهای ورودی از ابتدای سال جاری تاکنون مربوط به روز ۲۲ فروردین و ترددهای خروجی در روز ۲۴ فروردین بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ درصد تردد خودروهای استان در این مدت غیربومی بوده است، افزود: استان‌های تهران، خراسان رضوی و مازندران به ترتیب بیشترین سهم را در این ترددها داشته‌اند.

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: بیشترین ترددهای ورودی محورهای استان طی مدت ذکر شده یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۸۲ تردد و مجموع خروجی‌های استان نیز، بیش از یک میلیون و ۵۱۸ هزار تردد به ثبت رسیده است.

وی افزود: همچنین در این مدت حدود ۸۰ هزار تماس تلفنی با سامانه گویای ۱۴۱ از سوی شهروندان حاصل شده که آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان و شکایاتی از حمل و نقل مسافربری و باربری و مشکلات جاده‌ای را درخواست داشته و به ثبت رسانده‌اند.

استان گلستان ۵ هزار و ۲۵۷ کیلومتر انواع راه دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار