با پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان گلستان و صدور حکم از سوی رئیس قوه قضاییه ؛ روسای جدید دادگستری های گمیشان ، بندرگز و دادگاه بخش داشلی برون امروز معرفی شدند.

معرفی روسای جدید دادگستری های گلستان

به گزارش گلستان 24، رئیس کل دادگستری گلستان افزود: در احکام جداگانه علی اکبر قنبرزاده به سمت رئیس دادگستری بندرگز ، حسن احمدی به سمت رئیس دادگستری گمیشان و محمد احمدنژادچهره به سمت رئیس حوزه قضایی بخش داشلی برون منصوب شدند.

آسیابی افزود: در ادامه این تغییرات طی چند روز آینده رئیس دادگستری علی آبادکتول و دادستان شهرستان گنبدکاووس هم تغییر خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معارفه این روسا که به صورت جداگانه برگزار شد ضمن تقدیر از تلاش‌های روسای پیشین این حوزه های قضایی گفت: انتخاب مدیران جوان و انقلابی و تغییرات مدیریتی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و بهبود ارائه خدمات قضایی به مردم انجام می شود.

حیدر آسیابی با اشاره به خدمات شهیدرئیسی طی 4 دهه حضور در دستگاه قضایی گفت: رهبر معظم انقلاب در چند روز اخیر ویژگی های برجسته این شهید خدمت را تبیین فرمودند که حکایت از اخلاص ، صداقت و خدمتگزاری این بزرگوار بود که ماهم در قوه قضاییه با توجه به مدت حضور طولانی ایشان در سنگر قضا داشتند به عینه شاهد بودیم.

آسیابی افزود: حضور مردم در مراسم بدرقه و تشییع ایشان هم نشان از قدردانی و رضایت مردم از عملکرد این شهید بود و ادای دین به ایشان شرکت پرشور در انتخابات است .

وی با بیان این که اصل بر پاسخگویی مدیران شهرستانی است و باید در اتاق‌شان به روی مردم باز باشد افزود: در برنامه تحول قضایی، شاخصه اصلی ارزیابی مدیران، رضایت مردم است.

آسیابی به مدیران جدید توصیه کرد: در حوزه های کاری خود، ارتقا سرعت و کیفیت رسیدگی به پرونده ها، تلاش برای تحقق شعار سال با کمک به رفع موانع تولید و کمک به توسعه اقتصادی استان به ویژه وضعیت اقتصادی مرزنشینان در داشلی برون ، اهتمام بر اجرای برنامه تحول قضایی، استفاده بیشتر از مجازات‌های جایگزین حبس برای جرایم سبک و افراد فاقد محکومیت کیفری، نظم و انضباط اداری را در اولویت قرار دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار