فرماندار کردکوی گفت: ‌ورودی های شهر کردکوی تا پایان ۱۵ فروردین به روی همه مسافران بسته می شود.

تمامی ورودی های شهرستان کردکوی بسته میشود

به گزارش گلستان 24 از کردکوی؛ ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس شورای تامین کردکوی در پایان نشست مهم شورای تامین این شهرستان با اشاره به برگزاری ویدئو کنفرانس مشترک استاندار با فرمانداران استان گفت: بدنبال تصمیمات شورای تامین استان در زمینه " کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا " و دستورالعملهای صادر شده آن و بررسیهای انجام شده در شورای تامین شهرستان ،تمامی ‌ورودی های شهر کردکوی تا پایان ۱۵ فروردین به روی همه مسافران خارج از شهرستان بسته می شود.

وی افزود: از امشب جاده ارتباطی پل قره تپه به بندر ترکمن کاملا بسته خواهد شد.

قدمنان تصریح کرد: ورودی شهرستان در بزرگراه از بریدگی نرسیده به روستای سرکلاته از طرف غرب و از بریدگی نرسیده به روستای یساقی از طرف (شرق) گرگان بسته خواهد بود.

این مقام مسئول عنوان کرد: همچنین ورودی های "جاده قدیم" از بندرگز به کردکوی از نرسیده به روستا سرکلاته و ورودی از گرگان به کردکوی از بعد امامزاده روشن آباد بسته می شود.

وی افزود: ورودی از بندر ترکمن به کردکوی در پل نیاز آباد بسته خواهد شد.

قدمنان تصریح کرد: ورودی شهر کردکوی از مناطق جنوبی و جنگلی نیز کاملا بسته خواهد شد.

وی تصریح کرد؛ ماموران انتظامی و پلیس راهور مستقر در ورودی های شهرستان از وارد شدن هر مسافری حتی از شهرهای اطراف کردکوی به این  شهرستان جلوگیری به عمل می آوردند.

فرماندار کردکوی یاد آور شد؛ در جریان اجرایی شدن این طرح صرفا افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود به شهرستان بوده و ورود افراد غیر بومی ممنوع شده است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، رانندگان تا پانصدهزارتومان جریمه و در صورت عدم تمکین از دستورات ماموران وسایط نقلیه آنان نیز تا ۱۵ فروردین توقیف می گردد.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت؛ تمامی مغازه های سطح شهرستان بجز مغازه هایی که اقلام ضروری( داروخانه ها، خبازیها ، میوه فروشی ها، سوپر مارکتها، فروشگاههای زنجیره ای ، قصابی ها و مرغ فروشی ها ) مردم را توزیع میکنند، باید بسته شوند و در این امر دادستانی شهرستان ،نیروی انتظامی، اتاق اصناف و اداره صمت بر این روند نظارت جدی دارند و با متخلفان ضمن پلمپ معازه ها برخود قانونی صورت می گیرد.

قدمنان عنوان کرد: کلیه مساجد با همکاری هیاتهای امنای مساجد بسته می شوند و برگزاری هرگونه مراسم از جمله آئین سوگواری ممنوع است همچنین پارکها،بوستانها،تفرجگاهها، مراکز تفریحی ، استخرها و... که محل تجمع افراد هستند باید تعطیل شوند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در راستای بازدهی هر چه بهتر شستشو و ضد عفونی معابر اصلی و فرعی در شهر و روستاها با هماهنگی شهرداری و بخشدار مرکزی باید در یک ساعت مناسب صورت می گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار