حجت الاسلام قمی:

ئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر بانوان به عرصه دعوت مشارکت در انتخابات وارد شوند، دعوت آن ها موثرتر خواهد بود و مشارکت پررونق تری خواهیم داشت.

سهم بانوان در مشارکت افزایی انتخابات چشمگیر است

به گزارش گلستان24،حجت الاسلام محمد قمی ظهر یکشنبه در نشست با بانوان فرهیخته گلستان، اظهارکرد: بانوان بیش از آن چیزی که جدی گرفته شده‌اند، مهم هستند به خصوص در عرصه فرهنگ و این امر حکایت از یک اراده قوی بوده که در سیاست‌های سازمان تبلیغات هم در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: بانوان به عنوان یک عنصر فرهنگی و گره گشا در مراحل دشوار و سخت، همیشه پای کار بودند و گره های بزرگی به دست آنها باز شده است.

وی اضافه کرد: در برنامه‌های امسال سازمان تبلیغات هم نقش و حضور بانوان بیش از پیش دیده شده و گستره و شمول این جمعیت باید بیش از این باشد.

قمی بیان کرد: اصل این اهتمام در بکارگیری بانوان را باید در طول سال دید و به طور خاص در انتخابات پیش رو که باید بانوان به صورت ویژه ورود کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر خانم ها در دعوت به مشارکت در انتخابات وارد شوند، دعوت آن ها موثرتر خواهد بود و مشارکت پررونق تری خواهیم داشت.

قمی بیان کرد: فارغ از اینکه چه کسی انتخاب می شود مشارکت در سرنوشت حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: زنجیره تواصی به حق و صبوری در مسیر استقامت قله ها اگر از زبان خانم ها برآید اثرگذاری بیشتری دارد.

قمی گفت: اگر خانم ها به میدان دعوت به مشارکت بیایند مطمئناً بعد از انتخابات هم مراودات و قدرت ارتباطی بیشتری خواهند گرفت و در آینده برای اعتلای استان، توان آن ها بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/مهر

 

ارسال نظر

آخرین اخبار