رئیس شورای حل اختلاف گلستان:

رئیس شورای حل اختلاف استان گلستان گفت:ز این پس معلمان و نخبگان آموزش و پرورش به عنوان صلح یاران به یاری شورای حل اختلاف می‌آیند.

معلمان و نخبگان آموزش و پرورش، صلح یاران شورای حل اختلاف می شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گلستان24، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، احمد جعفری در پی امضاء تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش گفت: در قالب تفاهم نامه با آموزش و پرورش از این پس معلمان و نخبگان آموزش و پرورش به عنوان صلح یاران به یاری شورای حل اختلاف می‌آیند.

رئیس شورای حل اختلاف گلستان افزود: یکی از برنامه‌های امسال ما در شورای حل اختلاف استفاده بیشتر از ظرفیت دستگاه‌های اثرگذار و سازمان‌های مردم نهاد برای گسترش فرهنگ صلح و سازش در جامعه است.

وی ادامه داد: در قالب تفاهم نامه با آموزش و پرورش از این پس معلمان و نخبگان آموزش و پرورش به عنوان صلح یاران به یاری شورای حل اختلاف می‌آیند و برای حل و فصل مشکلات و ایجاد سازش در برخی پرونده‌های خاص تلاش می‌کنند.

جعفری اظهارداشت: آموزش دانش آموزان و فعال کردن آنان در قالب سفیران صلح و آموزش کنترل خشم و مهارت‌های حل و فصل اختلاف و خصومت به نوجوانان در مدارس از جمله اهدافیست که در قالب این تفاهم نامه دنبال می‌کنیم.

وی گفت: شورای حل اختلاف در کنار تلاش برای توسعه فرهنگ صلح و سازش، بر روی حل ریشه‌ای مشکل و جلوگیری از خشونت هم متمرکز شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار