معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا:

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مالکان خودرو باید تغییر آدرس محل سکونت و تغییر شماره تلفن همراه خود را در مدت ۴۸ساعت به پلیس اعلام کنند.

مالکان خودرو تغییر آدرس خود را در ۴۸ساعت اعلام کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان24، سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مالکان خودرو‌ها بر اساس قوانین موظف هستند حتما تغییر آدرس منزل مسکونی خود را به دفاتر پلیس ۱۰+، مراکز شماره گذاری و ادارات راهنمایی و رانندگی استان و شهرستان‌ها اعلام کنند.

وی گفت: افراد برای اعلام آدرس جدید باید مدارک احراز هویت و کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشند تا در سامانه راهور ثبت شود.

معاون اجتماعی پلیس راهور با بیان اینکه اعلام نکردن آدرس جدید برای مالکان خودرو عواقبی در پی دارد گفت: چنانچه برای مالک خودرو مشکلی پیش بیاید، به عنوان مثال تصادف کند و از صحنه تصادف متواری شود، در صورتی که این فرد شناسایی و به آدرس وی مراجعه شود و متوجه شویم آدرس این فرد تغییر کرده، اما در اطلاعی نداده، در تصمیم گیری مراجع قضایی بسیار تاثیرگذار بوده و عواقب خوبی برای فرد نخواهد داشت.

جهانی گفت: اطلاع ندادن آدرس جدید در صورت ارتکاب جرم، نشان دهنده همراهی نکردن مالک خودرو در اجرای قانون است و از سوی دیگر هر گونه مکاتبات و پیامک‌های مرتبط به قوانین راهنمایی و رانندگی به وی ارسال نخواهد شد.

وی افزود: توصیه می‌شود هموطنان آدرس جدید منزل و شماره تلفن همراه خود را در سامانه‌های راهور بروزرسانی کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار