رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:تکمیل و آب گیری سد نرماب مطالبه منطقه ای است و ما آماده هرگونه همکاری برای حل مسائل قضایی در حوزه سد هستیم.

تکمیل و آب گیری سد نرماب مطالبه منطقه ای است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان24،حیدر آسیابی، رئیس کل دادگستری گلستان امروز در بازدید از محل ساخت سد نرماب مینودشت گفت: یکی از برنامه‌های ما در سرکشی از حوزه‌های قضایی بازدید از طرح‌های عمرانی و واحد‌های تولیدی نیازمند حمایت قضایی است.

وی افزود: در نشست امروز با مسئولان آب منطقه‌ای استان، یکی از مسائل مهم در مسیر تکمیل زودتر سد نرماب، مشکلات حقوقی و کارشناسی به ویژه در بحث تملک روستا‌های در مسیر مخزن سد عنوان شد.

آسیابی ادامه داد: تکمیل و آب گیری سد نرماب مطالبه منطقه‌ای است و دادگستری گلستان آماده هرگونه همکاری برای حل مسائل حقوقی و قضایی مربوط به تملک اراضی در حوزه سد است.

این مقام ارشد قضایی استان گفت: از اهالی روستا‌های منطقه هم انتظار داریم با آب منطقه‌ای همکاری کنند و حتما پیش بینی‌های لازم برای دادن اراضی معوض به مردم انجام شده است.

آسیابی گفت: سیل یکی از تهدید‌های بالقوه استان است و ساخت این سد می‌تواند از خسارت‌های ناشی از سیلاب‌ها در استان بکاهد و در تامین آب شرب استان و زمین‌های کشاورزی منطقه اثرگذار باشد.

رئیس کل دادگستری گلستان امروز برای سرکشی از حوزه قضایی مینودشت و بازدید از واحد‌های تولیدی به این شهرستان سفر کرده است.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار