نماینده ولی فقیه در گلستان:

نماینده ولی‌فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: مجلس در کنار دولت سیزدهم در راس همه امور، حل مشکلات اساسی و ریشه‌ای کشور را در دستور کار خود قرار دهد.

مجلس حل مشکلات اساسی کشور را در اولویت کاری خود قرار دهد

به گزارش ساجد خبر، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی روز پنجشنبه در دیدار با سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گرگان اظهار داشت: بیش از ۹۵ درصد هزینه های کشور صرف امور جاری می‌شود که مجلس باید برای کاستن از این هزینه ها طرح و برنامه اساسی داشته باشد.

آیت‌الله نورمفیدی گفت : تعداد زیاد ۳.۵ میلیون کارمند دستگاه های دولتی و حجم فراوان بدنه دولت مشکل دیگری است که مجلس باید در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها برای آینده کشور این مشکلات اساسی را حل کند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در صنعت خودروسازی باید مانند کره جنوبی روز به روز پیشرفت کنیم اما خودروهای ما روز به روز با کیفیت پایین تولید می شود.

امام جمعه گرگان افزود: با محوریت فرهنگ عاشورا و هشت سال دفاع مقدس باید کارهای اساسی، دقیق و فرهنگی برای حل مشکلات انجام داد.

آیت الله نورمفیدی اظهار داشت: هنرمندان نقش موثری در نشر فرهنگ شهدا دارند و باید از جاذبه های هنر برای ارتباط نزدیک مردم با شهدا استفاده کنند.

وی ادامه داد: کسانی که در بنیاد شهید مشغول به فعالیت هستند باید با محوریت شهدا، نیروهای شایسته اخلاقی و روانی باشند زیرا به یقین بنیاد شهید نمی تواند همه نیازهای خانواده های شهدا را تامین کند اما باید با اخلاق درست، موجب رضایت بیشتر خانواده شهدا و ایثارگران شوند.

قاضی زاده هاشمی هم در این دیدار وعده داد که از همه توان برای خدمت رسانی صادقانه به خانواده های معظم شهدا و جانبازان استفاده خواهد کرد.

بازدید از پروژه نیمه تمام مرکز توانبخشی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان، شرکت در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گلستان و حضور در تجمع ۹ دی گرگان از برنامه های قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفر به گلستان است.

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیروز چهارشنبه به گلستان سفر کرد .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار