استاندار گلستان:

استاندار گلستان گفت: مدیران موظف هستند که ابزار و تجهیزات لازم، مدرن و بروز را برای واحدها و بخش‌های روابط عمومی فراهم کنند و باور داشته باشند که این کار هزینه نیست، بلکه باعث افزایش سرمایه در همه بخش‌ها به ویژه سرمایه اجتماعی می‌شود.

مدیران موظفند تجهیزات لازم و مدرن را برای روابط عمومی ها فراهم کنند

به گزارش خبرنگار گلستان 24، علی‌محمد زنگانه امروز در همایش روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اظهار کرد: مدیران باید از جایگاه خطیر روابط عمومی‌ها حمایت کنند.

وی ضعف در انتشار و بازنشر اخبار و اطلاعات را یک آسیب جدی در استان دانست.

وی تصریح کرد: در انتشار اخبار به منظور نشاط اجتماعی و امیدآفرینی، نباید سرعت، دقت و صحت را فدای یکدیگر کرد.

زنگانه گفت: آموزش مولفه‌ای است که روابط عمومی‌ها باید به جهت توانمندسازی خود، آن را سرلوحه کار خود قرار دهند و آموزش کارگاهی بهترین روش انجام این مهم است.

استاندار گلستان گفت: با اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع می‌توان همراهی افکار عمومی را برای اجرای درست سیاست‌های توسعه‌ای استان همراه کرد.

زنگانه افزود: اقدامات روابط عمومی‌ها باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، رشد و پیشرفت داشته باشد.

وی بیان کرد: جامعه‌ای که هدف نداشته باشد و با وحدت حرکت نکند، پیشرفت و توسعه نخواهد داشت و کارها بیشتر شعاری جلوه داده می‌شود.

استاندار خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها ضمن گسترش اسناد بخشی مرتبط با دستگاه خود در انعکاس اسناد توسعه‌ای دیگر بخش‌های استان تلاش کنند.

وی بیان کرد: باید با همدلی، اتحاد و انسجام چشم‌انداز توسعه استان را در ذهن، فکر، روح و روان آحاد مردم، مدیران، کارشناسان و سایر نیروهای دستگاه‌های مختلف را با هم محقق کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار