پیکر حاجیه خانم «فاطمه مازندرانی» مادر سه شهید (حجت‌الله، نعمت‌الله و هادی بهمنی‌نژاد) امروز شنبه با حضور اقشار مختلف مردم در گرگان تشییع و در امامزاده عبدالله این شهر به خاک سپرده شد.

پیکر مادر شهیدان بهمنی‌نژاد در گرگان تشییع شد

به گزارش گلستان 24، مراسم تشییع مادر این شهدا، پس از اقامه نماز میت توسط آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی‌فقیه در گلستان با حضور استاندار، مدیران استانی و شهرستانی، و خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان از محل حسینیه عاشقان ثارالله مرکز این استان برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مراسم پیکر مرحومه مازندرانی را بر روی دستان خود از مسیر خیابان پاسداران، میدان شهرداری، خیابان شهدا تا امامزاده عبدالله (ع) این شهر تشییع کردند.

پیکر مادر شهیدان بهمنی‌نژاد پس از طواف در صحن امامزاده عبدالله (ع) در جوار فرزندان و همسرش به خاک سپرده شد.

حاجیه خانم «فاطمه مازندرانی» مادر شهیدان بهمنی‌نژاد پنجشنبه شب گذشته (۲۳ فرودین ماه) پس از سپری کردن یک دوره نقاهت و کهولت سن، دار فانی را وداع گفت.

همچنین حاج علیرضا بهمنی‌نژاد، پدر شهیدان بهمنی‌نژاد و همسر مرحومه مازندرانی ۱۱ آذر ماه سال گذشته دار فانی را وداع گفته بود.

شهید نعمت‌الله بهمنی‌نژاد ۱۷ فروردین ۱۳۶۰ در تنگه چذابه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.

شهید حجت‌الله بهمنی‌نژاد ۱۱ اسفند ۱۳۶۵ در شلمچه براثر اصابت ترکش خمپاره به برادر شهیدش پیوست.

همچنین شهید هادی بهمنی‌نژاد برادر کوچکتر ۲۵ تیر ۱۳۶۶ در روستای مجن شاهرود هنگام آموزش نظامی بر اثر اصابت گلوله به قلبش شهید شد.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده با خانواده این مرحومه و بازماندگان، مراسم سومین روز و گرامیداشت درگذشت مادر شهیدان بهمنی‌نژاد ساعت ۱۴ تا ۱۶ امروز (شنبه ۲۵ فروردین) در رواق حضرت زهرا (س) و حضرت رسول (ص) امامزاده عبدالله (ع) گرگان برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار