رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری استان گلستان در خصوص آخرین جزئیات پرونده موسوم به شرکت «پرهام» گفت: این پرونده با بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ شاکی خصوصی در دادسرای گرگان در حال رسیدگی است.

رسیدگی پرونده «پرهام» با بیش از ۳۵۰۰ شاکی خصوصی در دادسرای گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی هاشمیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: با دستور قوه قضائیه پرونده پرهام با سرعت در حال بررسی و پیگیری است بالغ بر یک ماه است که این پرونده بسیار قطور با بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ شاکی خصوصی در دادسرای گرگان در حال رسیدگی است.

وی همچنین از آماده‌سازی ساختمان جدید دادگستری گنبدکاووس طی دو سال آینده خبر داد و تصریح کرد: این ساختمان با ۶۱ اتاق و متراژ ۴ هزار و ۲۰۰ متر در چهار طبقه در زمینی به مساحت  ۳ هزار متر ساخته خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان افزود: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ساختمان دادگستری شهرستان گنبدکاووس در نظر گرفته شده است، خانه سازمانی نیز حدود یکسال آغاز شده استکه با متراژ ۶۰۰ متر به بهره‌برداری رسید.

هاشمیان در خصوص قتل امام جماعت روستای «رضاآباد» رامیان با رد تروریستی بودن این حادثه گفت: به زودی با کامل شدن تحقیقات، نتیجه پرونده به مردم اطلاع‌رسانی می‌‌شود.

وی با بیان اینکه این پرونده به هیچ وجه جنبه امنیتی و تروریستی نداشته است، ابراز کرد: اقدامات بسیار خوبی را دستگاه‌های انتظامی و امنیتی زیرنظر دستگاه قضایی آغاز شده و در حال انجام است و نتایج تحقیقات به مردم اطلاع داده می‌شود.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار