نایب قهرمانی کشتی گیر گلستانی در انتخابی تیم ملی، برگزاری جشنواره فوتبال نونهالان مناطق سیلزده و کسب عنوان سومی دختر اسکواش باز گلستانی در مسابقات قهرمانی کشور از جمله اخبار ورزشی روز یکشنبه گلستان است.

اخبار کوتاه ورزشی استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ آرش نیرآبادی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم گرگان در مسابقات انتخابی امیدهای ایران که در تهران برگزار شد با قبول شکست مقابل نماینده مازندران به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.

**

اردوی تیم بوکس نوجوانان گلستان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در خرم آباد با حضور بوکسور در بندرترکمن در حال برگزاری است.

**

جشنواره فوتبال نونهالان مناطق سیل زده گلستان با شرکت ۶ تیم از شهرستان‌های آق قلا, کلاله, مراوه تپه, گمیشان, بندر ترکمن و گنبد کاووس در استادیوم ورزشی شهدای آق قلا برگزار شد.

**

مسابقه شطرنج بانوان به مناسبت روز عفاف و حجاب با حضور شطرنج بازانی از گرگان، گنبد و کردکوی در ۵ دور به روش سوئیسی در گرگان برگزار شد که در پایان پرسون متکی از گرگان، مهیلا شایستگان از گنبد و زهرا ربیع پور از گرگان اول تا سوم شدند.

**

سومین طرح پویش ملی ارتقا ی نشاط و تندرستی زنان شاغل دستگاه‌های اجرایی با حضور ۱۲۰ نفر از بانوان شاغل دستگاه‌های اجرایی با همکاری اداره ورزش و جوانان گرگان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و هیات همگانی گلستان در جنگل النگدره برگزار شد.

**

طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از میزبانی ۹ رشته در المپیاد استعداد های برتر ورزشی کشور در این استان خبر داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار