فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دفاع مقدس ملت ایران در جنگ تحمیلی، دفاعی عاشورایی با الگوگیری از مکتب حسینی بود.

دفاع مقدس با الگوگیری از مکتب حسینی به پیروزی رسید

به گزارش گلستان ۲۴؛ سردار حسین معروفی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح استان گلستان اظهارداشت: در دوران دفاع مقدس و در جبهه‌های غرب، شمالغرب، جنوب و میانی، مکتب حسینی را مشق کردیم.

وی افزود: فرهنگ مقاومت در جبهه‌ها همان فرهنگ عاشورایی بود که ما را به عزت و پیروزی رساند.

فرمانده سپاه نینوای استان گفت: بزرگترین ائتلاف علیه ملت ایران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی رقم خورده بود، زمانی که انقلاب اسلامی تنها و نوپا بود همه دنیای کفر و استکبار در کنار هم جمع شدند و مقابل ملت ایران قرار گرفتند.

وی ادامه داد: آن زمان ملت ایران با پیروی از فرمان امام زمان خود و به تبعیت از فرهنگ حسینی مقاومت و ایران اسلامی را پیروز کرد.

سردار معروفی تأکید کرد: دفاع ما در دوران جنگ دفاعی برگرفته از مکتب عاشورا است و گفتمان مقاومت نیز برخاسته از آرمان‌های سیدالشهدا (ع) است.

وی گفت: در جنگ جز توکل به خدا و توسل به ائمه هیچ نداشتیم اما با همین دو مولفه قدرت خود را به همه ثابت کردیم. امروز امام خامنه‎ای حسین زمان است، امروز خیمه‌گاه حسین‌بن علی (ع) در ایران اسلامی بنا شده است و بنی هاشم آن هم جان بر کفان این راه مقدس هستند. 

فرمانده سپاه نینوای استان تأکید کرد: نیروهای مسلح ایران، مکتبی و مردمی و تحت امر امام خود هستند و با وحدتی مثال زدنی، پنجه در پنجه دشمنان این آب و خاک انداخته‌اند و عزت‌آفرین شده‌اند.

تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار