سرپرست کمیته امداد گلستان مطرح کرد

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: در جلسه کارگروه سلامت استان، تخصیص پنج هزار بسته حمایتی به اقشار آسیب‌دیده با تایید استاندار گلستان، مصوب شد.

تخصیص ۵۰۰۰ بسته حمایتی به اقشار آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، عیسی بابایی اظهارکرد: با توجه به دغدغه استاندار برای اقشار محروم و آسیب‌دیده شغلی از  شیوع ویروس کرونا اعم از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و کارگران فصلی و روزمزد و دستفروشان، که در شرایط موجود کسب و کارشان تحت تاثیر قرار گرفته و هیچ منبع درآمدی ندارند به منظور تامین مایحتاج اولیه و حمایت از  این اقشار محروم، مسئولان استانی و شهرستانی با کمک خیران و نیکوکاران، هزینه تامین و تهیه پنج هزار بسته سبد غذایی را با مشارکت همدیگر تقبل کردند.

بابایی عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان هم در این راستا پس از بررسی‌های لازم برای جبران آسیب های مالی بخشی از اقشار آسیب پذیر و نیازمند، این خانواده‌ها را برای دریافت مستمری به مدت سه ماه تحت حمایت تبصره ۱۴ این نهاد در می آورد.

وی گفت: در شرایط بحرانی ناشی از کرونا در روزهای پایانی سال که بسیاری از کسب و کارها را تحت‌الشعاع قرار داده و بازار را با رکود شدید مواجه کرده، امیدواریم کارگران مستاصل و بیکار، با دریافت این بسته حمایتی، عید نوروز خوبی را با رفع دغدغه معیشتی داشته باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار