فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به انجام یک عملیات پلسی هدفمند در این شهرستان، گفت: در این عملیات یک باند سارقان مسلح دستگیر شدند.

انهدام باند سارقان مسلح در گنبدکاووس

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمود علیفر امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در هفته‌ها و ماه اخیر چندین گزارش و شکایت مبنی بر وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در شهرستان گنبدکاووس به دست ما رسید، اظهار کرد: شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در آخرین سرقت صورت گرفته توسط این باند به محض دریافت خبر سرقت به سرعت تیم‌های ویژه‌ای از ماموران زبده نیروی انتظامی به محل وقوع جرم اعزام شدند، تصریح کرد: در بررسی صورت گرفته در صحنه وقوع جرم مشخص شد سه نفر سارق مسلح به وسیله یک قبضه سلاح ضمن ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت وجه نقد یکی از شهروندان گنبدی کرده و نهایتا از صحنه متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توسط ماموران نیروی انتظامی و گشت‌زنی‌های هدفمند صورت گرفته سارقان مسلح که با موتورسیکلت در حال فرار بودند شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: عملیات تعقیب و گریز توسط ماموران ما در این لحظه آغاز می‌شود که سارقان به اخطارهای پلیس بی‌اعتنایی و بی‌توجهی کردند.

علیفر با اشاره به اینکه پس از حدود چندین کیلومتر تعقیب و گریز در یک عملیات ویژه پلیسی موتورسیکلت متوقف و متهمان زمین‌گیر و دستگیر شدند، اضافه کرد: متهمان پس از دستگیری به انجام 6 فقره سرقت مسلحانه و به عنف اعتراف کردند و از مخفیگاه سارقان چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی از معرفی متهمان به مراجع قضایی خبر داد و گفت: پلیس به صورت قاطع با اخلالگران نظم و امنیت عمومی در سطوح مختلف مطابق قانون برخورد کرده و به هیچ عنوان اجازه هنجارشکنی و برهم زدن آرامش مردم را نخواهد داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار