در آستانه بازگشایی مدارس احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان پیامی صاد نمود.

پیام مدیرکل آموزش و پرورش گلستان بمناسبت بازگشایی مدارس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، در آستانه بازگشایی مدارس احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان و اولیای آنان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 فرارسیدن فصل جدیدی از تلاش و کوشش در مسیر سرنوشت ساز تعلیم و تربیت آینده سازان مملکت را به دانش آموزان عزیزاستان گلستان، اولیای محترم  و معلمان و فرهنگیان فرهیخته، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آموزش و پرورش به عنوان مهم ترین خاستگاه شناسایی استعدادها و شکوفا نمودن غنچه های امید و بسترسازی رشد و آگاهی، عهده دار مسئولیتی سنگین است که می تواند حرکت به سمت قله های رفیع دانش و معرفت را فراهم نماید.

امسال شروع مدارس رنگ و بوی دیگری دارد و باآنچه در گذشته بوده بسیار متفاوت ، حفظ سلامت دانش آموزان ومعلمان این سرمایه های ذی قیمت،  مهم ترین اولویت نظام تعلیم و تربیت است.

 لذا با برنامه ریزی دقیق، ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در پانزدهم شهریورماه به استقبال سال تحصیلی ۱۴۰۰– ۱۳۹۹ خواهیم رفت ؛براین باوریم آموزش و پرورش، سنگ بنای پیشرفت و توسعه کشور بوده و تعطیل بردار نیست.

ضمن تاکید بر سلامت دانش آموزان عزیز، امیدوارم با همت عالی معلمان گرامی که به فرموده مقام معظم رهبری افسران سپاه پیشرفت کشورند ،  ایران اسلامی، بیش از پیش، بر قله‌های امید، دانایی و سربلندی، نائل آید.

 

احسان گوهری راد

مدیرکل آموزش و پرورش  گلستان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار