مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان با مدیرکل ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از بی توجهی به امر نماز است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیرکل ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

قاسم محمدی در این جلسه اظهارداشت: بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از بی توجهی به امر نماز است و اگر جوانان بیشتر به سمت نماز گرایش یابند بسیاری از این آسیب ها رفع می‌شود. 
وی گفت: نماز برای همگان فرصتی ارزشمند است و همه باید از این فرصت و ظرفیت مهم جهت برطرف کردن دغدغه ها و منویات رهبرمعظم انقلاب که همان کاهش آسیب‌های اجتماعی است، استفاده کنند.
مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان در ادامه با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی امروز به عنوان زنگ خطر جامعه مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده و نشست های اجتماعی کشور با همین رویکرد و با حضور ایشان و متولیان امر برگزار می گردد، گفت: برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز و گرایش و انگیزه بیشتر جوانان و نوجوانان بسوی این فریضه الهی باید به سمت استفاده از ایده های بکر و خلاقانه و نوآورانه گام برداشت.

محمدی تصریح کرد: لازمه عملیاتی نمودن برنامه های نمازی، تعامل و همراهی و هم افزایی با همه ی دستگاه های اجرایی استان و استفاده از رهنمودهای مدیران در این راستا خواهد بود.

برزمینی در پایان گفت: اداره کل ورزش و جوانان آماده همکاری و مشارکت در طرح ها و برنامه های نمازی با ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار