رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی کشور از راه اندازی ۲۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور خبرداد و گفت: این سازمان در ایام کرونا ۱۷ هزار شغل ایجاد کرد.

راه اندازی ۲۰۰ مرکز نیکوکاری/۱۷۰۰۰ شغل ایجاد شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، غلامرضا حسن پور پیش از ظهر چهارشنبه در نشست تخصصی اصناف و بازاریان استان اظهارکرد: امسال ۲۰۰ مرکز نیکوکاری در سطح کشور با تعامل و همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) راه اندازی کردیم و راهبرد اصلی ما در مراکز نیکو کاری ایجاد اشتغال است.

وی افزود: یکی دیگر از اقداماتی که انجام دادیم شکل دهی اردوهای جهادی به صورت تخصصی است تا اصناف متخصص ما خدمت رسان مردم باشند.

حسن پور ادامه داد: متولی بازرسی بر شرایط فعلی بازار ادارات صنعت، معدت و تجارت هستند و ما در بسیاری از موارد نیروی انسانی آن را تأمین می‌کنیم.

وی اضافه کرد: اصناف در کرونا واقعاً خوش درخشید و ما هیچیک از صحنه‌هایی که در دوران کرونا در غرب رقم خورد را در کشور ندیدیم.

حسن پور گفت: کارگاه‌های نیمه صنعتی ما در کشور روزانه ۱۴ میلیون ماسک و کارگاه‌های صنعتی ما روزانه ۶ میلیون ماسک تولید می‌کنند که اگر تفکر بسیجی نبود این ۲۰ میلیون ماسک در روز تولید نمی‌شد.

وی بیان کرد: با اقدامات ضد کرونایی سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی تاکنون ۱۷ هزار شغل ایجاد کرده و شرایط به گونه رقم زدیم که اکنون به راحتی می‌توانیم ماسک صادر کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار