جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات ویژه به بنگاه های آسیب دیده ناشی از کرونا به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مینودشت و اعضای ستاد اشتغال و روسای بانک های عامل شهرستان برگزار شد.

درک مشکلات مردم و رفع آن در شرایط کرونایی عین عبادت است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری مینودشت علیرضا مصطفی لو معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی در جلسه ستاد اشتغال شهرستان با تبریک هفته دفاع مقدس و قدردانی از ایثارگریهای جامعه ایثارگری نقش مردم را در شکل گیری کمک های مومنانه و حمایت از هموطنان آسیب دیده از ویروس کرونا را کار بسیار بزرگ و ارزشمند و اعتقادی عنوان و اظهار داشت: درک مشکلات مردم و رفع آن در شرایط کرونایی عین عبادت بوده که مدیران بر اساس وظایف سازمانی و رسالتی که دارند باید به آن پایبند باشند.

معاون فرماندار در این جلسه ضمن قدردانی از مدیران دستگاههای اجرائی مرتبط و بانکهای عامل شهرستان از آنان خواست نهایت سعی و تلاش را داشته باشند تا پایان مهر ماه تهسیلات واحد های تولیدی خدماتی و ... آسیب دیده ناشی از کوید 19 (ویرس کرونا) به متقاضیان پرداخت شود.

وی در ادامه افزود بر اساس شیوه نامه جدید خیلی از محدودیت ها برداشته شده و بانکها باید در فرصت باقی مانده پرونده متقاضیان را تعیین تکلیف نمایند

مصطفی لو در پایان اظهار کرد: تاکنون 332 پرونده با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان به واحدهای آسیب دیده کرونایی سطح شهرستان پرداخت شده است که در این ارتباط 370 نفر اشتغالزائی حفظ شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار