مشاور اجرایی معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: استعمارگران در تلاش هستند هر شنونده‌ای با شنیدن کلمه مقاومت تصویر جنگ و خون‌ریزی و سلاح را داشته باشد در حالی که مقاومت منظومه کامل زندگی است.

جریان صهیونیسم به دنبال تحریف مفهوم مقاومت است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوالفضل صالحی‌نیا، مشاور اجرایی معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در برنامه «اسطوره مقاومت» پیرامون مفهوم مقاومت اظهار کرد: استعمارگران در تلاش هستند به گونه‌ای مقاومت را به تصویر بکشند که هر شنونده‌ای با شنیدن کلمه مقاومت تصویر جنگ و خون‌ریزی و سلاح را داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: در حالی که مقاومت منظومه کامل زندگی است و تنها به مبارزه مسلحانه ختم نمی‌شود و مقاومت شامل مقاومت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و همه شئون زندگی است و اگر چنین تصویری از مقاومت متصور شویم و مانع از تحریف مقاومت در رسانه‌های زیر سلطه صهیونیست‌ها و استکبارگران شویم مقاومت می‌تواند تمدن‌ساز و قطعا برای حفظ زندگی و حیات باشد.

رایزن اسبق فرهنگی کشورمان در لبنان و سوریه بیان کرد: انقلاب اسلامی همواره با توطئه‌های مختلف داخلی و خارجی، سیاسی و اقتصادی، تحریم علمی و دانش روبه رو بوده اما خوشبختانه جمهوری اسلامی توانسته است با موفقیت تمامی این توطئه‌ها را پشت سر بگذارد و چله اول را علی‌رغم دشواری‌ها به سلامت سپری کرد.

صالحی نیا تصریح کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی پیروز شد که اندیشه حاکم بر دنیا این بود که دین نمی‌تواند امور جامعه را اداره کند و دنیا نیز به دو اردوگاه شرق و غرب تقسیم شده بود و کشور مستقلی وجود نداشت به عبارتی کشورهایی که به دنبال استقلال بودند به ناچار باید به یکی از اردوگاه‌های شرق و غرب می‌پیوستند وگرنه پشتیبانی نداشتند اما انقلاب اسلامی با شعار استقلال و آزادی پیروز شد.

مشاور اجرایی معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد: تمدن اسلامی که پیش از این بنا گذاشتیم و اساس تمدن کنونی است با مشارکت تمامی طوایف شکل‌ گرفت اما امت اسلامی شرق، غرب و جنوب، شمال در شکل‌گیری این تمدن نقش موثری داشتند و در مرحله جدید احیای تمدن نیز باید تمامی مردم مشارکت کنند در حالی که مخالفین این تمدن اسلامی با به کار گیری تمام امکانات به دنبال شکست این تمدن هستند و شرایط جدیدی برای موافقین این تمدن رقم زده‌اند.

رادیو مقاومت صدای گفتمان مقاومت و مکتب سلیمانی در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه های رادیو مقاومت در ارتباط باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار