نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جانبازان مروجین اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند و مطالعه و تحقیق در راه و روش زندگی این عزیزان و تلاش در نشر و ترویج آن ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد.

جانبازان مروجین اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان: غلامرضا منتظری به همراه علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان و علی رضایی رئیس بنیاد شهرستان گرگان با جانباز شیمیایی احمد بای دیدار کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، گفت: هدف از دیدار با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به خانواده های این عزیزان است.
وی با تأکید بر اینکه بدون توجه به نیازهای جامعه ایثارگری، بسط و گسترش فرهنگ ایثار در زندگی اجتماعی میسر نخواهد شد، ابراز داشت: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گران‌قدر آن‌ها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با دل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که درراه ارزش‌های اسلامی با تمام توان ایستاده‌اند و عزتمندانه از راه شهدا دفاع خواهند کرد.
در پایان جلسه رضایی رئیس بنیاد شهرستان گرگان گفت: دیدار و پیگیری مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نعمتی است که همواره پشتوانه ای معنوی علی الخصوص برای مسئولان است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار