رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله با تقدیر نگاه جدید اداره‌کل ورزش به شرق گلستان، گفت: تداوم توجه به شرق گلستان عین عدالت در حوزه توسعه ورزش است.

محرومیت در ورزش شرق گلستان موج می‌زند/ تداوم توجه به توسعه ورزش کلاله عین عدالت است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گنبدکاووس، هادی واحدی صبح امروز در مراسم تجلیل از کارکنان و بازنشتگان ورزش شرق استان گلستان که در گنبدکاووس برگزار شد با اشاره به اینکه برای بنده حضور در جمع ریش‌سفیدان و بزرگان ورزش منطقه افتخاری است، اظهار کرد: اینگونه اقدامات انگیزشی ضمن افزایش روحیه جوان‌ترها موجب انتقال تجربیات از سوی پیشکسوتان به مدیران جوان نیز می‌شود.

وی با بیان اینکه از زمان حضور مدیرکل جدید ورزش و جوانان توجه به منابع انسانی و پرسنل کاملا علمی و مبتنی بر نگاهی سرمایه‌ای شده است، افزود: خانواده ورزش در شرق استان گلستان نیازمند توجه این چنینی و نشست‌های مکرر دورهم است تا بتوانند با احیای همه ظرفیت‌ها عقب‌ماندگی‌های توسعه‌ای خود را جبران کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله با تاکید بر اینکه حضور یک مدیر از شرق استان گلستان در مسند مدیرکل ورزش و جوانان استان یک ظرفیت بزرگ برای ماست، خاطرنشان کرد: انتظار ما این است با توجه به شناخت کافی ایشان از منطقه و نقاط و ضعف ورزش آن اقدامات شایسته‌ای برای رفع محرومیت شرق گلستان در حوزه ورزش صورت بگیرد.

* خواسته ما برقراری عدالت در توزیع امکانات و اعتبارات است

واحدی عمده افتخارات ورزشی استان گلستان را مرهون ورزشکاران و جوانان شرق استان گلستان دانست و گفت: متاسفانه با وجود همه این افتخارات ملی و بین‌المللی، توجهات به منطقه شرق گلستان بسیار ناچیز بوده و همواره این منطقه در نگاه مدیران ورزشی استان در گذشته مغفول بوده است.

وی با اشاره به اینکه ما به هیچ وجه به دنبال تبعیض و یکجانبه‌گرایی به نفع شرق استان گلستان نیستیم، ادامه داد: تنها خواسته ما برقراری عدالت در توزیع امکانات و اعتبارات ورزشی و اقدامات زیربنایی و توسعه‌ای بوده و همه می‌دانیم که تداوم توجه به توسعه ورزش در شرق استان به ویژه شهرستان کلاله عین عدالت است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله با  تقدیر از فرماندار گنبدکاووس به دلیل میزبانی این جلسه، تاکید کرد: ما در شرق استان شهرستان‌هایی یکپارچه، همراه و هماهنگ هستیم و می‌دانیم برای توسعه ورزش منطقه باید در کنار یکدیگر برای رشد و پیشرفت تلاش کنیم.

* توجه به پرسنل موجب افزایش راندمان مجموعه می‌شود

 مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این نشست ضمن تقدیر از تلاش همه روسا و کارکنان ادارات ورزش در شرق استان گلستان، اظهار کرد: بدون تردید حجم عمده‌ای از موفقیت‌های ورزشی حاصل شده در این منطقه حاضل تلاش و زحمات شما عزیزان بوده است.

قاسمعلی برزمینی با بیان اینکه بنده معتقد هستم توجه به پرسنل و کارکنان موجب افزایش کارآیی و راندمان مجموعه می‌شود، تصریح کرد: تلاش ما این است که ضمن ارزیابی دقیق عملکرد همکاران فضا را برای انجام خدمات و توسعه ورزش توسط این عزیزان فراهم‌تر کنیم.

وی با تاکید بر اینکه حوزه جوانان نیز در شرق استان گلستان با رشد بسیار خوبی رو به رو شده است، گفت: همه ما باید در مسیری حرکت کنیم که توازن میان فعالیت‌های حوزه ورزش و جوانان حفظ شده و عامدانه یا به صورت سهوی از حوزه جوانان غفلت نکنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تجلیل از کارکنان و بازنشستگان ادارات ورزش و جوانان شرق استان گلستان به صورت ویژه از بانوان این ادارات به مناسبت ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن تجلیل صورت گرفت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار