در بسته امروز، چهارشنبه ۱۲ خرداد ۴ خبر از شهرستان‌های گرگان، علی آباد کتول و بندرترکمن را می‌خوانید.


تعیین ۲۶۳ شعبه اخذ رای در گرگان تا نظارت ۲ هزار بازرس بر روند انتخابات گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، در بسته امروز، چهارشنبه ۱۲ خرداد ۴ خبر از شهرستان‌های گرگان، علی آباد کتول و بندرترکمن را می‌خوانید.

تعیین ۲۶۳ شعبه اخذ رای در گرگان

محمد حمیدی فرماندار گرگان گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، و جلوگیری از ازدحام جمعیت هنگام رای دادن، تعداد شعب اخذ رای را در این شهرستان از ۲۳۸ شعبه به ۲۶۳ شعبه افزایش دادیم. در شهرستان گرگان ۳۷۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا هستند.

افزایش شعب اخذ رای در علی آباد کتول. مجتبی جمالی فرماندار علی آباد کتول گفت: برای رعایت هر چه بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت، شعب اخذ رای نسبت به انتخابات گذشته در این شهرستان ۲۰ شعبه افزایش داشته است. او افزود: ۱۵۶ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۹۸ شعبه برای بخش مرکزی شهرستان علی اباد کتول و ۵۸ شعبه مربوط به شهر فاضل اباد و بخش کمالان است.

زیرساخت‌های انتخابات الکترونیک در بندرترکمن فراهم است

سید صادق شیرنگی، فرماندار شهرستان ترکمن با اعلام این خبر گفت: مشکل آنتن دهی در هیچ یک از شعب مشکل نداریم و کاربران و سرگروه‌های مربوطه هم در این زمینه مشخص شده اند. او همچنین از افزایش شعب اخذ رای در شهرستان بندرترکمن خبر داد و گفت: دراین دوره از انتخابات، ۶۴ شعبه در نظرگرفته شده که با توجه به شرایط کرونایی نسبت به دوره قبل، ۵ شعبه افزایش داشته است.

نظارت ۲ هزار بازرس بر روند انتخابات گلستان

محمدپور دبیر هیئت بازرسی انتخابات گلستان با اعلام این خبر گفت: یک کارگاه آموزشی ویژه بازرسان و سربازرسان با هدف آموزش وظایف، ساختار و تکالیف بازرسین شعب اخذ رای برگزار شده است. محمدپور گفت: از این بازرسان در پایان کارگاه آزمونی گرفته شده و افراد قبول شده در این آزمون به عنوان بازرس منصوب می‌شوند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، همزمان با سراسر کشور، روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار