مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با تأکید بر رسیدگی دقیق و سریع به امورات جامعه ایثارگری گفت: خدمت بی‌منت، به‌موقع و قانون‌مند به ایثارگران از وظایف مدیران، رؤسا و کارشناسان این بنیاد است.

خدمت بی‌منت به جامعه ایثارگری مهمترین اصل در بنیاد است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری در جلسه شورای اداری استان، اطلاع‌رسانی خدمات و عملکرد بنیاد را به جامعه ایثارگری مهم برشمرد و افزود: لازم است جامعه ایثارگری استان به‌طور شفاف و صحیح و با حداقل مراجعه در جریان فعالیت‌های مشمول حال خود قرار گیرند.
وی ادامه داد: بصیرت افزایی و تربیت نیروی انسانی سالم و متعهد و پرورش‌یافته کارآمد می‌تواند به رشد و شکوفایی یک مجموعه کمک شایانی را صورت دهد که ما در سال گذشته با کسب عنوان رتبه برتر جشنواره شهید رجایی به این مهم دست پیدا نمودیم.
مدیرکل بنیاد گلستان با تاکید بر رعایت سلسله مراتب اداری گفت: تسلط بر دستورالعمل های اداری و قانون جامع ایثارگران لازمه حل مشکلات جامعه ایثارگری است و این مهم باید توسط تمامی پرسنل بنیاد رعایت گردد.
وزیری با اشاره به انگیزه و اعتقاد معنوی کارکنان بنیاد بیان داشت: همه ما مدیون جانفشانی های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستیم و ارائه خدمت مطلوب و کسب رضایت این عزیزان کمترین کاری است که کارکنان بنیاد می‌توانند انجام دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار