از رایگان شدن تست کرونا تا واکسیناسیون ضربتی از جمله اخبار مهم دوشنبه 25 مردادماه در گلستان بود.

از رایگان شدن تست کرونا تا واکسیناسیون ضربتی

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، مدیرکل بیمه سلامت گلستان از رایگان شدن آزمایش کرونا در استان برای افرادی که تحت پوشش این بیمه قرار دارند، خبر داد.

***رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گلستان با بیان اینکه نیروهای بومی تنها اولویت ما در مدیریت آینده استان است، گفت: استان گلستان برای پیشرفت، نیاز به تلاش مضاعف همه دلسوزان و نیروهای انقلابی دارد.

*** مدیر دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به مناسبت ایام دهه اول محرم و ارادت اهل سنت به امام حسین (ع) پویش ختم قرآن سبط‌النبی در مراکز قرانی اهل‌سنت گلستان در حال اجرا است.

*** رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مراوه‌تپه در منتهی‌ الیه شرق استان گلستان گفت که این شهرستان مرزی ظرفیت‌ زیادی برای سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و معدن و استقرار صنایع تبدیلی بخش کشاورزی دارد که باید با اعمال سیاست‌های تشویقی زمینه استفاده از آنها را توسط بخش خصوصی فراهم کرد.

*** جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که جنگل‌های سوزنی برگ رامیان در محدوده روستای "شش آب" این شهرستان از عصر امروز دوشنبه دچار آتش سوزی شد.

*** به مناسبت ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی، ناوگان حمل و نقل درون شهری گرگان سیاه پوش شد.

*** مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۱۰ هزار تن بار توسط ریل گلستان جابجا شده که از این میزان ۱۷۰ هزار تن آن صادرات بوده است.

*** رئیس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری سارق احشام در استان خبرداد و گفت: این فرد تاکنون به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کرده است.

*** رییس پلیس راه کشور از کاهش گفت: در دومین روز ممنوعیت تردد در کشور تردد خودروهای غیربومی ۳۰ درصد کاهش یافته یافت.

*** فرماندار کلاله در شرق استان گلستان گفت که به مناسبت هفته دولت ۴۶ طرح عمرانی و ۱۴ طرح اقتصادی و اشتغال‌زا با مجموع اعتبار ۴۹۵ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که با افتتاح آن برای ۴۳ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

*** فاضل گفت: در حال حاضر ۹۷۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گلستان رمدسیویر دریافت می کنند.

***امیدوار گفت: تردد خودروها با پلاک غیربومی در بین استان های کشور بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار