مروتی گفت: در دو ساعت ابتدایی پس از وقوع سرقت، سارق توسط کارآگاهان شناسایی شده بود اما به دلیل تغییر محل اختفاء، عملیات شناسایی محل اختفاء این سارق نیز آغاز و در نهایت این فرد دقایقی پیش دستگیر شد.

سارق طلافروشی خیابان امام خمینی(ره) گرگان دستگیر شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، مجتبی مروتی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده سرقت از طلافروشی در خیابان امام خمینی(ره) گرگان اظهار کرد: این سارق لحظاتی پیش دستگیر شد.

وی ادامه داد: در دو ساعت ابتدایی پس از وقوع سرقت، سارق توسط کارآگاهان شناسایی شده بود اما به دلیل تغییر محل اختفاء، عملیات شناسایی محل اختفاء این سارق نیز آغاز و در نهایت این فرد دقایقی پیش دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان در خصوص طلای به سرقت رفته در این عمل مجرمانه، گفت: این سارق طلا را در یکی از طلافروشی‌های شهرهای اطراف فروخته اما وجه نقد حاصل از فروش این طلا کشف شده و با هماهنگی مرجع قضایی تحویل مال باخته خواهد شد.

مروتی درباره سوابق این متهم، بیان کرد: این فرد هیچ سابقه کیفری نداشته، ۳۵ سال دارد و در اظهارات اولیه مشکلات مالی را انگیزه ارتکاب جرم عنوان کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: اشراف پلیس در تمام حوادث جنایی و جرائم در بالاترین سطح خود قرار دارد و پلیس به صورت هوشمندانه در فضای حقیقی و مجازی در حال رصد و برخورد اعمال مجرمانه مجرمان است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار