جانشین فرماندهی سپاه نینوا استان گلستان در قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اشاره به ایجاد بیش از ۳۰ فرصت شغلی در روستای «شیرین آباد» علی‌آبادکتول گفت: ایجاد و تثبیت اشتغال در روستاها متناسب با بوم منطقه از ماموریت های اصلی قرارگاه است.

ایجاد بیش از ۳۰ فرصت شغلی در روستای «شیرین آباد» علی‌آبادکتول

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، کاظم نوروزی ظهر امروز در مراسم افتتاح پنج کارگاه اقتصاد مقاومتی در روستای «شیرین آباد» علی‌آبادکتول اظهار کرد: امروز پنج کارگاه اقتصاد مقاومتی شامل سلامتکده (ویژه فروش محصولات غذایی تولیدی روستا)، قالی‌بافی، ابریشم‌بافی، عروسک‌سازی و خیاطی با حضور جمعی از اهالی محترم و مسوولان شهرستانی و استانی به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این کارگاه‌ها، برای ۳۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی صورت گرفت که تلاش ما در مجموعه قرارگاه افزایش این ظرفیت خواهد بود.

 جانشین فرماندهی سپاه نینوا استان گلستان در قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: قرارگاه با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در تمام مراحل شناسایی ظرفیت‌ها، آموزش و توانمندسازی، آماده‌سازی مکان و تجهیز کارگاه‌ها و بازاریابی تولیدات در کنار مردم شریف این روستا خواهد بود و امیدواریم با توجه به بستر مناسب در روستاها و مشارکت و همراهی مسوولان شاهد رشد وشکوفایی اقتصاد ومعیشت در روستاها باشیم. ‌

 

ارسال نظر

آخرین اخبار