نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: یکی از ضرورت‌هایی که امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم، همبستگی عمومی است و نباید اجازه دهیم بین مردم ما اختلاف بیفتد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان: " همبستگی عمومی" نیاز ضروری کشور است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی شامگاه چهارشنبه در دیدار با جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس در میدان جنگ و پشت جبهه، شور و شوق مردم در ذهن ما هنوز باقی مانده است و سپاه نقش مهمی در ایجاد این شور بر عهده داشت.

وی گفت: بر این اعتقاد بوده و هستیم که اگر سپاه نبود این انقلاب مشکل پیدا می‌کرد و امروز شرایط سخت‌تر از آن روزها است، چرا که خطرهای آن روزها خطرهای واضح و روشن بود، دشمن به کشور حمله کرده بود و این خطر را همه می‌‌دیدند، حتی آن پیرمرد و پیرزن روستایی این خطر را لمس می‌‌کردند اما امروز خطرهایی که ما را تهدید می‌کند پیچیده شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان خاطرنشان کرد: اگر دیروز دو چشمی ناظر اعمال و رفتار دشمن بودیم امروز بیشتر از آن مواظب نقشه‌های شوم دشمنان بر علیه کشورمان باشیم، باید همه بخش‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورمان به طور دائم جریانات منطقه و دنیا را رصد کنند.


وی تأکید کرد: یکی از ضرورت‌هایی که امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم، همبستگی عمومی است، نباید اجازه دهیم بین مردم ما اختلاف بیفتد، چون بزرگترین اسحله ما بعد از نصرت الهی همین مردم هستند. توجه به این مسئله مهم در بیانات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به صورت مکرر آمده است.

وی با اشاره به آیات الهی و وعده خداوند درباره پیروزی جبهه حق اظهار داشت: آن چه را که به ما امید می دهد وعده الهی است خداوند در آیات مکرر قرآن وعده قطعی داده است. این سنت و مشیت الهی و رویه خداوند متعال است و اراده خدا بر این تعلق گرفته است. البته خداوند به هر کسی وعده نمی‌دهد به مظلومانی وعده می‌دهد که در مقابل ظالمان ایستادگی کنند.

نورمفیدی افزود: اتفاقاتی که در کشورهای سوریه، عراق، یمن و جاهای دیگر افتاده، کسی فکر نمی‌کرد که اینها حتی یک هفته هم دوام بیاورد. اما الان یمن در این جنگ، عربستان سعودی را مستاصل کرده است. اراده الهی فقط در یک مقطع خاص نبود و این یک سنت الهی است که همیشه وجود داشته و خواهد داشت. شرایط امروز کشور بسیار سخت‌تر شده است اما این موجب یاس نیست چون اراده حق وجود دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه گرگان ضمن تقدیر از اقدامات سپاه در مسائل مختلف استان گلستان بیان داشت: لازم می‌دانم از سپاه به واسطه خدماتی که در حادثه سیل داشت و همچنین در ساخت تاسیسات زیربنایی استان همچون سد نرماب و زهکشی اراضی کشاورزی استان که از موضوعات مهم اراضی زراعی  استان ما به شمار می‌رود و در زندگی مردم اثر عملی داشته است، تشکر کنم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار