نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اشعار باید انعکاس‌دهنده محبت اهل بیت باشد.

تقوی: اشعار باید انعکاس‌دهنده محبت اهل بیت باشد/ دشمنان درصدد تفرقه بین شیعه و سنی هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، سیدرضا تقوی پیش از ظهر امروز در اختتامیه سومین همایش ملی نغمه‌سرایان اهل‌سنت کشور که به مناسبت هفته بسیج و روز ملی گرگان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت کشور یکی از جلوه‌های وحدت، یکپارچگی، صمیمیت و محبت است و اشعار باید انعکاس‌دهنده محبت اهل بیت باشد و روحیه عزت‌طلبی و مبارزه با مستکبران را به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج وجهه‌ی مردمی نظام اسلامی است، تصریح کرد: بسیج یکی از ارکان اقتدار نظام است و باید فرهنگ و تفکر بسیجی را در جامعه نشر دهیم و از خداوند متعال بخواهیم تا دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و جوانان ما با فرهنگ و تفکر بسیجی رشد کنند و در خدمت مردم قرار گیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: مراسم  سومین همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت کشور بسیار ارزشمند است این برنامه ظرفیت دارد که در سطح ملی و بین‌المللی مطرح شود.

* همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت کشور توانست وحدت بین شیعه و سنی را به خوبی به نمایش بگذارد

تقوی وحدت بین شیعه و سنی را از زیبایی‌ها و ویژگی‌های این مراسم برشمرد و خاطرنشان کرد: همایش ملی نغمه‌سرایان اهل‌سنت کشور توانست وحدت بین شیعه و سنی را به خوبی به نمایش بگذارد.

وی وحدت را بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: وحدت همان عاملی است که امام راحل ما آن را دنبال می‌کرد و امروز مقام معظم رهبری  «مدظله‌العالی» و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آن را دنبال می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن درصدد است تا جنگ شیعه و سنی به پا کند که خوشبختانه در این زمینه موفق نشد و تلاش‌های دشمنان بی‌ثمر شد.

تقوی با بیان اینکه ترکیب شرکت‌کنندگان از مناطق مختلف کشور زیبایی این مراسم را دوچندان کرده است، تصریح کرد: این جلسه جلوه‌ای از ادبیات و فرهنگ ادبی جامعه ما است و نکته جالب دیگر این جلسه نغمه‌ها و آهنگ و سازه‌های مناسبی است که در این جلسات گذاشته شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار