استاندار گلستان گفت: به بانک‌هایی که کمتر از ۴۰ درصد منابع را برای توسعه استان به‌کار گرفتند اعلام می‌کنم باید باقی منابع را در این مسیر قرار دهند.

هشدار استاندار گلستان به بانک‌ها/ ماجرای کفش آهنی برای مدیران گلستانی

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، علی‌محمد زنگانه امروز در جلسه جمع مدیران استانی گلستان اظهار کرد: مردم از دولت تحول می‌خواهند و این تحول باید مستند به گام دوم انقلاب اسلامی پیش برود.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی که در کشور شده باید در استان رشد ۷.۳ درصدی را محقق کنیم، این در حالی است که وقتی مشکلات را می‌بینیم این سوال پیش می‌آید که آیا این مهم شدنی است.

* با تفکر جهادی می‌توان مشکلات را حل کرد

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: با تفکر جهادی و بسیجی بله این مهم شدنی است و ما با تفکری که در محضر شهدای اسلام مثل سردار سلیمانی یاد گرفته‌ایم، به این نتیجه رسیده‌ایم که با تفکر جهادی می‌توان مشکلات را حل کرد.

زنگانه بیان کرد: ما نباید برای حل مشکلات نگاهمان را به بیرون منعطف کنیم و می‌توانیم روستاهای زیادی همانند «محمدآباد گرگان»، «عطاآباد آق‌قلا»، «وامنان آزادشهر» تشکیل دهیم و با خلاقیت به سمت جلو پیش برویم.

وی افزود: قرار بر این بود مدیران برای بودجه ۱۴۰۱ کفش آهنی را بپوشند و برای جذب بودجه برای استان تلاش کنند.

* نمی‌توانیم برای اداره کشور و استان نگاهمان به منابع دولتی باشیم

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت معادن، تصریح کرد: برای رشد در این بخش نیازمند مشارکت بخش خصوصی هستیم و نمی‌توانیم برای اداره کشور و استان نگاهمان به منابع دولتی باشیم.

زنگانه گفت: برای تحقق رشد استان وضعیت پولی و بانکی استان را در مسیر توسعه استان قرار دهیم.

وی اضافه کرد: به بانک‌هایی که کمتر از ۴۰ درصد منابع را برای توسعه استان بکار گرفتند اعلام می‌کنم باید باقی منابع را در این مسیر قرار دهند.

استاندار گلستان متذکر شد: امروز دیگر فرصت نداریم منابع را هدر دهیم و باید به سمت پروژه‌هایی پیش برویم که نتیجه بخش بوده و برای استان مفید باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار