رقابت‌های ملی لیگ دیسک طلایی بانوان با قهرمانی تیم استان خوزستان در شهرستان گنبدکاووس به پایان رسید.

خوزستان قهرمان مسابقات فریزبی بانوان کشور شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گنبدکاووس، سارا باقری نایب رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش‌های همگانی ظهر امروز در مراسم اختتامیه مسابقات فریزبی بانوان کشور اظهارداشت: در پایان این مسابقات تیم‌های خوزستان ، فارس و آذربایجان غربی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

نایب رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش‌های همگانی افزود: این مسابقات در 3 بخش، دقت ، سرعت و mta و با شرکت 17 استان و به مدت 3 روز در گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در بخش حداکثر زمان پرواز مسابقات فریزبی ،آرزو کاظمی از استان آذربایجان غربی با شش ثانیه و 66 صدم ثانیه اول، خانم الهه کاظمی از آذربایجان غربی  با شش ثانیه و 8 صدم ثانیه دوم و خانم فائزه خلفی از خوزستان با شش ثانیه، سوم شد.

باقری گفت: در آیتم دقت، فاطمه خائفی دارابی از فارس، طیبه پاکیزه از قم و معصومه صالحی از خوزستان و در بخش مسافت نیز، فائزه خلفی از خوزستان، آرزو کاظمی از آذربایجان غربی و زهرا زنده بودی از بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.

نایب رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش‌های همگانی اظهار کرد: در این رقابت ها بیش از 100 ورزشکار، داور و مربی حضور داشتند.

باقری از میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان، شهرستان گنبدکاووس، مسئول کمیته فریزبی شهرستان و دیگر دست‌اندرکاران در برگزاری رویداد ملی دیسک طلایی فریزبی قدردانی کرد.

سرپرست فنی مسابقات لیگ دیسک طلایی بانوان خاطرنشان کرد: داوری مسابقات نیز با حضور داوران مورد تایید فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن فریزبی با رعایت اصول و قوانین بین المللی فریزبی برگزار شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار