رئیس کل دادگستری گلستان گفت: از ۴ نفر از فعالان نماز دادگستری استان قدردانی شد.

قدردانی از ۴ نفر از فعالان نماز دادگستری استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه شورای اقامه نماز استان گفت: امروز دشمن با همه امکانات و توان در حال برنامه ریزی برای نابودی اعتقادات جوانان ماست و متاسفانه اقدامات ما برای بیمه جوانان در برابر هجمه‌های دشمنان متناسب نیست.

حیدر آسیابی گفت: نماز رشته اتصال انسان به خالق هستی است و آماده ایم ظرفیت شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان را برای کمک به ستاد اقامه نماز استان برای امر ترویج نماز به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس بکار بگیریم.

این مقام ارشد قضایی استان گفت: ساخت و تجهیز نمازخانه در همه حوزه‌های قضایی استان، تنظیم ساعت جلسه‌ها و نشست‌ها به گونه‌ای که با وقت نماز تداخل نداشته باشد، بازخوانی احکام و آثار نماز از طریق مسابقه‌های کتابخوانی و برگزاری مراسم جشن تکلیف برای فرزندان همکاران از جمله برنامه‌های دادگستری استان در ترویج فرهنگ اقامه نماز است.

به گفته حیدر آسیابی  تضعیف اعتقادات دینی باعث افزایش ناهنجاری‌ها در جامعه خواهد شد.

در ادامه این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان هم با قدردانی از اقدامات اثرگذار دادگستری در امر گسترش فرهنگ نماز گفت: دادگستری گلستان سه سال پیاپی عنوان دستگاه برتر بانی نماز را در بین اداره‌های سراسر استان کسب کرده است.

قاسم محمدی می گوید: آماده ایم از ظرفیت دادگستری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در مدارس بهره ببریم.

در مراسم امروز از ۴ نفر از فعالان نماز دادگستری استان گلستان هم قدردانی شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار