سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: استان گلستان در پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی در جایگاه دوم و در پرداخت تسهیلات رونق تولید در جایگاه هفتم کشور قرار دارد.

رتبه هفتم گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، درویشعلی حسن زاده صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: از محل اعتبارات رونق تولید سال ۱۴۰۰ یعنی از ابتدای مرداد ماه ۱۴۰۰ تاکنون درخواست ۳۵۶ واحد تولیدی استان پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای دریافت سه هزار میلیارد و ۶۲۹ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل ارسال شده است.

وی گفت: از کل واحدهای معرفی شده به بانک ها تاکنون تعداد ۱۶۶ واحد تولیدی استان حدود ۹۷۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.

به گفته حسن زاده، از محل اعتبارات بازسازی و نوسازی هم تاکنون درخواست تسهیلات ۲۹۶ واحد تولیدی استان برای دریافت هزار میلیارد و ۲۱۷ میلیون تومان در کارگروه مصوب و برای پرداخت به بانک‌های استان ارسال شده که ۷۱ واحد ۲۳۷ میلیارد تومان تسهیلات این بخش را دریافت کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر استان گلستان در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید در جایگاه هفتم کشور و در حوزه پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی در جایگاه دوم کشور قرار دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار