نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ۲۱ تا ۲۴ اردیبهشت برای بررسی نیازها و اولویت‌های فرهنگی به استان گلستان سفر می‌کنند.

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اولویت‌های فرهنگی استان گلستان را بررسی می‌کنند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان ، غلامرضا منتظری ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های فرهنگی استان گلستان در گرگان با اشاره به سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به همراه تعدادی از معاونان وزرا به گلستان اظهار داشت: باید همه توانمندی‌ها و طرح‌های خلاقانه در این مدت جمع‌آوری شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح‌های خلاقانه و نوآورانه و پویش‌ها و توانمندی‌ها در یک کتابچه جمع‌آوری شود.

وی تصریح کرد: این پویش‌ها می‌تواند شامل استعدادهای استان گلستان در بخش کبدی یا پویش پوشش اقوام باشد که با جمع‌آوری این ایده‌ها می‌تواند تبدیل به ایده ملی شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در 21 تا 24 اردیبهشت گفت: باید از فرصت حضور نمایندگان و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در استان استفاده کرد و نیازها و اولویت‌های فرهنگی استان را مطرح و پیشنهاد کرد تا مورد پیگیری قرار گیرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار